HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Özçetin Grup Sigorta

11 Kasım 2021 yılında kurulan şirketimiz T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Uygunluk Belgesi sahibi ve T211213-NHR2 Levha Numarası ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine kayıtlıdır.

         Özçetin Grup Sigorta konusunda deneyimli uzmanları, kurumların fiziksel değerIerini ve sorumluluklarını olası risklere karşı güvence altına almadan önce; risklerin tanımlanması ve analiz edilmesi, potansiyel hasarların değerlendiriImesi ve risklere karşı uygulanacak koruma yöntemlerinin belirlenmesi amacıyla çaIışmalar yapmaktadır.

         İnsanların hayatın belli alanlarında ihtiyaç duydukları bazı konular vardır. Bu konuların başında da sigorta gelmektedir. Araç Sigortası, Ev Sigortası, İş Yeri Sigortası ve Sağlık Sigortası bu konuda ihtiyaç duyabileceğiniz alanların başında gelmektedir.

         Örneğin aracınızın üzerine dolu yağdı ve beklemediğiniz şekilde, sizden kaynaklanmayan hasarlar meydana geldi. Bu durumda ne yapmanız gerekir ve böyle bir sorunun üstesinden nasıl gelebilirsiniz? Bu soruya cevap vermek için kurulan ve verdiği hizmet ile insanlara güvence sağlayan firmamız. Kullanmış olduğumuz materyaller ve bunun yanında çalışanlarımızın uzmanlık seviyelerine oldukça önem vererek bu konuda en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.